מחירון תיקון מזגנים

 

מכירים את תוכנת הטלוויזיה יצאת צדיק? ובכן מאז שחיים הכט החל לבצע בדיקות לבעלי מקצוע, לקוחות רבים הבינו שהם צריכים לבדוק טוב אותם לפני שהם מזמינים אחד הביתה. חאפר יכול להמציא תקלות שונות ולגבות מחירים גבוהים במאות אחוזים מהממוצע. לכן אנו ממליצים להיכנס למספר אתים סמכותיים ולבדוק את נושא מחירון תיקון מזגנים. לאחר מכן בדקו אם טכנאי המזגנים שאתם רוצים להזמין עובד בטווח מחירים זה.
 

בירור מחירים מראש - לפני שאתם פונים לבעל מקצוע למטרת תיקון מזגנים, בדקו טוב את התקלה כדי שתוכלו לספק לטכנאי כמה שיותר מידע אודותיה. כך הוא יוכל להעריך את המחיר עוד בטלפון אולם יתכן והוא יצטרך לתת הצעת מחיר סופית כאשר הוא נמצא מול המזגן. לפעמים יכול להיות שמדובר ביותר מתקלה אחת. כאשר מדובר בהוספת גז מזגנים, לכל זוג גז יש מחיר משלהו. ביחד עם העבודה, צריכים להיות מחירים די קבועים. לא יתכן שטכנאי אחד יבקש מחיר יקר יותר במאה שקל למשל מהמחיר הממוצע.


לבחור את הזול או היקר? - מחירון תיקון מזגנים הוא קנה מידה להערכה. יתכן שבעל מקצוע אחד יציע מחיר גבוה מהממוצע אבל בטווח הסביר, ויתכן שבעל מקצוע יציע מחיר נמוך מהממוצע גם כן בטווח הסביר. הצעות מחיר קיצוניות לכאן לכאן יכולות להעיד על חוסר מקצועיות כאשר מדובר בהצעת מחיר נמוכה. הצעת מחיר גבוהה מידי, כאמור, עלולה להיות סימן לחאפר. בדקו טוב את הותק והניסיון של בעל המקצוע לפני שאתם מקבלים החלטה. גם כשאתם קונים מזגן, רצוי לבדוק רשימת חברות מזגנים ומיזוג אוויר.
 

הרכבת מחיר - טכנאי מזגנים צריך לקבל תשלום בסוף העבודה ולא בתחילתה. הרי אתם לא רוצים להתעסק עם אחד שייקח את הכסף ויברח לכם. כמו קן יש לקחת בחשבון את עלות חלקי החילוף ביחד עם העבודה ואת המע"מ כמובן. חישוב המחיר צריך להיות מורכב מכל הגורמים הללו. היזהרו מכאלה שמסתירים את המע"מ או לוקחים מחיר גבוהה שהוא בעצם מע"מ כפול ואז מורידים וטוענים שזה מבצע.


מחירים מיוחדים - טכנאי מזגנים יכול להציג מחירון תיקון מזגנים מיוחד למשל לגיל הזהב או למיעוטי יכולת. במקרים רבים מדובר בהנחה של 5%. אם אין לכם תקציב כדאי לכם לבדוק את בעלי המקצוע שמתחשבים באוכלוסיות מוחלשות.


 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו