מזגנים, התקנה והשירות תיקונים


הקיץ הישראלי אינו מאפשר לחיות בבית או לעבוד במשרד שאין בו מזגן. אומנם בחורף משתמשים בו פחות, אבל בעונה החמה לפעמים הוא עובד 24 שעות ביממה. מזגנים כוללים גם תהליך התקנה ובהמשך גם תיקון מזגנים במידה ולא מתחזקים אותם כראוי, או כי פשוט כמו כל דבר אחר, גם הם מתקלקלים עם השנים. לכן חשוב לבחור את המזגן הנכון, להזמין את המתקין הנכון וכמובן גם טכנאי מזגנים איכותי.


בחירת מזגן - את המזגן יש לבחור בהתאם למשפחה וגודל הבית. כמובן שיש חשיבות לתקציב בעת הבחירה. לפעמים משתלם יותר לבחור במזגן לכל חדר עם כח סוס אחד מאשר במערכת מיזוג אוויר מיני מרכזית. לפעמים הפתרון המתאים הוא הפוך. יש לבדוק את העדפות בני המשפחה. יש לקחת בחשבון שמזגן מיני מרכזי אינו מאפשר שליטה על טמפרטורה בכל חדר בנפרד. התייעצו עם בני המשפחה לפני הרכישה.


התקנה, מזגנים ואפשרות הבחירה - כאשר אתם קונים מזגן, יש לכם את אפשרות הבחירה. האם להתקין את המזגן עם הטכנאי שמספקת לכם החנות או להזמין טכנאי מזגנים ממקום אחר. במקרה כזה אין לכם כל דרך לבדוק לעומק את בעל המקצוע שהחנות מספקת לכם. במקרה של בחירת טכנאי משירות חיצוני, יש לכם את כל הזמן שבעולם לבחור את בעל המקצוע שנראה לכם האמין והאיכותי ביותר באזורכם.
 

שירות תיקונים - קניתם מזגנים? הטכנאי ביצע התקנה באופן מושלם? עכשיו אתם צריכים לדאוג לשירות תיקון מזגנים לעתיד. בשנים הראשונות, במידה ותתחזקו את המזגן בצורה טובה, אין כל צורך להזמין מישהו לצורך תיקון. אבל בשנים שלאחר מכן, תצטרכו מילוי גז מזגנים או טיפול תקופתי למזגן. אם מי שביצע את ההתקנה עשה זאת על הצד הטוב ביותר? קחו ממנו כרטיס ביקור. במידה ויש לכם עסק ובו המזגן פועל 24 שעות ביממה, רצוי למצוא חברה אשר מספקת שירות מסביב לשעון.


רויקור תיקון מזגנים - החברה נוסדה בשנת 1993 ומאז אנו מטפלים בתיקון, התקנה וכל מה שלקוחות בעלי מזגן זקוקים לו. אתם מוזמנים להתייעץ איתנו בטלפון. נשמח לעמוד לשירותכם בעל עת.

 

 


 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו