תיקון מזגנים  - אל תעשו זאת בעצמכם

כאשר מתקלקל מזגן ביום קיץ לוהט, האינסטינקט הראשוני הוא לתקן אותו מבלי עזרה מקצועית. אבל פתרון זה הוא לא הפתרון הטוב ביותר. תיקון מזגנים הוא נושא מורכב ולא תמיד ניתן לאתר את התקלה במדויק. תיקון לא מקצועי ע"י מי שאינו נחשב לטכנאי מזגנים, לא רק שעלול להזיק למזגן, אלא גם עלול לפגוע במי שמנסה לתקן אותו. אז לפני שאתם משחקים אותה האיש הכל יכול -  חפשו באינטרנט אחר טכנאי מזגנים במרכז במקרה ואתם גרים באזור תל אביב והתייעצו אתו.

 

תקלה במערכת החשמל

מיומנים ככל שתיהו, לפעמים לעבור עם מערכת החשמל של המזגן יכול להיות סיכון חיים. לא אחת אנשים התחשמלו למוות כאשר ניסו לטפל במערכת החשמל. כאשר מדובר בחשמל, אין כל סיבה לקחת סיכונים אלא לתת לטכנאי מזגנים מקצועי לטפל בבעיה. ניסיון, כלי עבודה נכונים והבנה איך בדיוק צריך לעבוד -  הם אמצעים בטיחות חשובים. אתם לא בטוחים שאתם יודעים מה אתם עושים? אין טעם להיות גיבורים ולסכן חיים. לא יקרה כלום אם תמתינו כמה שעות לבואו של הטכנאי.

 

חלקי חילוף

לפעמים התקלה אשר נוצרת במזגן דורשת החלפת חלק כלשהו. אבל האדם הממוצע לא מבין דבר וחצי דבר באיזה חלק מדובר, איך לפרקו ואיך להרכיבו. ניסוי וטעיה יש לשמור לדברים פחות מורכבים כמו אפיה. תיקון מזגן באופן לא מקצועי, במקרה הטוב יתברר כבזבוז זמן. במקרה הרע אתם תעשו עוד יותר נזק ממה שנגרם כאשר התרחשה התקלה. טכנאי מזגנים מיומן יאתר את התקלה. מה גם שלטכנאים טובים יש כבר את חלקי החיפוש הבסיסיים ברכב, כך שזה הרבה יותר יעיל לפנות לאיש מקצוע.

 

איך לבחור טכנאי מזגנים

בישראל תוכלו למצוא הרבה חאפרים שעובדים ללא רישיון וגובים סכומים מטורפים. בצעו השוואת מחירים ועל תהססו לשאול אנשים על אודות טכנאי מזגנים אותו הם מעריכים. כאשר קונים מזגן, בשנים הראשונות לא אמורות להיוותר תקלות חמורת, אבל תמיד טוב לבצע סקר שוק כדי שלא תצטרכו לחפש אחר איש מקצוע ברגע האחרון.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו