טכנאי מזגנים 24 שעות


התקלות תמיד תופסות אותנו בזמן הכי לא מתאים: באמצע היום הכי חם בשנה, כשאורחים באים לבקר, או כשצריך לסיים פרויקט חשוב. אומנם מזגן הוא לא עניין של חיים ומוות, אבל אם מדובר במזגן בעסק הפועל מסביב לשעון -  תיקונו הוא עניין חיוני. מה שאתם צריכים הוא טכנאי מזגנים 24 שעות ביממה. יש לקחת בחשבון שלא כל בעלי המקצוע מספקים שירות זה ולכן צריך לבחור אחד מראש לשעת חירום.


זמינות לאחר שעות העבודה - יום עבודה בישראל הוא בין 8-5 אחר הצהרים בדרך כלל. כאשר מדובר בתקלה, אתם צריכים בעל מקצוע בתחום תיקון מזגנים אשר מוכן לבוא גם אחרי שהוא סיים את העבודה. לתקלות אין טיימינג מושלם  אף פעם, ולכן מומלץ להיות מוכנים מראש לכל תסריט. למרות שמזג האוויר בשעות הערב הוא לא חם כל-כך, לפזר מאווררים ברחבי הבית זה לא אידיאלי.


זמינות בלילה - בין אם יש לכם עסק הפועל מסביב לשעון ובמיוחד עסק במתחם סגור, ללא מזגן יהיה מאוד קשה לעובדים לתפקד בקיץ. לכן אתם צריכים טכנאי מזגנים 24 שעות. גם אם מדובר בדירה, ובדיוק אתם עושים אירוע לתוך הלילה -  מוטב שיהיה לכם מספר לשעת חירום.
 

טכנאי מזגנים 24 שעות ביממה גם בחגים וסופי שבוע - יש טכנאי מזגנים אשר עובד מסביב לשעון, אולם זה לא כולל ימי שישי, שבת וחגים.  ודאו  שבעל המקצוע  זמין בכל עת גם בחגים וסופי השבוע. כאמור, אם תישארו ללא מזגן במשך הלילה או החג, אף אחד לא ימות מזה. אולם זה יהיה טוב לטפל בתקלה באותו הזמן כדי לא לסבול מהחום או הקור יותר מידי.


רויקור -  תיקון מזגנים - אנו ברויקור זמינים בכל עת לשירותכם ולכן נשתדל להגיע כמה שיותר מהר על מנת לאתר את התקלה ולתקן את המזגן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר ולדעת פרטים נוספים על השירות אותו אנו נותנים. שירותים כמו מילוי גז מזגנים וגם טיפול עונתי למזגן. החברה נוסדה ב 1993 ומאז שירתה אינספור לקוחות.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו