דברים שכדאי לדעת על מקררים ותיקונם


אומנם אנו ברויקור מתמחים בנושא תיקום מזגנים מכל הסוגים, אבל דרכנו ניתן להזמין גם טכנאי מקררים ושאר מוצרי חשמל לבית. רגע לפני שאתם רוכשים מקרר או מזמינים תיקון מקררים -  רצוי לבדוק את התחום לעומק כדי לא ליפול על חאפרים, כפי שקורה בתוכנית יצאת צדיק של חיים הכט. להלן כמה דברים שיעזרו לכם להבין טוב יותר את התחום.


1. התאמת המקרר למטבח -  אם אתם מתכננים לשפץ דירה, או נמצאים במהלך השיפוצים. יש לתכנן מקום למקרר ולמדוד אותו. לא אחת אנשים קנו מקרר מבלי למדוד במדויק את המקום במטבח וגילו שהוא לא נכנס למקום המיועד לו ועומד כמו פיל לבן בקצה המטבח.


2. כמה דלתות? כיום יש מקרר עם דלת אחת,  2דלתות ואפילו שלוש. יש היום מקררים עם המקפיא למטה. איך לבחור? התייעצו עם בני המשפחה לגבי האופציה הנוחה ביותר. אין צורך לשלם אלפי שקלים יותר רק כדי שיהיו 3 דלתות למקרר ולכן עדיף לקבוע תקציב מראש.


3. הזמנת בעל מקצוע -  במקרים רבים אנשים רושמים טכנאי מקררים יצאת צדיק בגוגל בתקווה לאתר מומחה תיקון מקררים שהינו אמין. אנו ממליצים לבדוק טוב את בעל המקצוע לפני שאתם מזמינים אותו. בצעו השוואת מחירים בדקו מהיכן הוא מגיע. כמו כך יש לוודא אם המחיר כולל מע"מ או לא.


4. גודל המקרר -  את גודל המקרר יש להתאים לגודל המשפחה. אם אתם זוג? אין צורך לבזבז כסף על מקרר ענק. כמו כך יש להתחשב בעתיד ובהתרחבות במשפחה. מקרר איכותי יכול להחזיק יותר מעשר שנים.
5. אחריות -  יש לדרוש אחריות גם כאשר קונים את המקרר וגם כאשר מזמינים שירות תיקון מקררים.


6. לנסות לטפל בתקלה לבד -  אין הכוונה לביצוע עבודה מסובכת. האור במקרר לא עובד? תבדקו שהמתג לא הורג או שהנורה תקינה. הזמנת טכנאי לצורך סידור דבר כזה תעלה לכם 300 ₪ שהיה אפשר לחסוך בקלות.


מחפשים טכנאי מקררים במרכז, השרון או הצפון? צרו אתנו קשר ונשמח לשלוח לכם בעל מקצוע בהקדם האפשרי.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו