טכנאי מזגנים תדיראן

חברת תדיראן היא אחת החברות המובילות ליצור ושיווק מזגנים בישראל. מזגני החברה נמצאים בעסקים רבים ובבתי לקוחות רבים. בעונת הקיץ תיקון מזגן נדרש יותר מתמיד. מחפשים טכנאי מזגנים תדיראן? אנו ברויקור מתמחים בתיקון מזגני החברה. מאז 1993 אנו מתקנים את כול הסוגים וכל הדגמים ולא רק מתוצרת החברה אלא מכל החברות בישראל. צרו איתנו קשר לייעוץ, מבצעים ופרטים. נשמח לעזור לכם לפתור תקלה מרחוק במידה ואפשר לעשות זאת.

אמינות ותודעת שירות

אנשים רבים נחשבו במהלך השנים לתוכנית הטלוויזיה של חיים הכט אשר נקראת יצאת צדיק. במסגרת תוכנית זו נחשבו בעלי מקצוע בתחומים שונים כאשר הם מפריזים במחירים, ממציאים תקלות שלא היו ובגדול נותנים שירות לא אמין ומקצועי. אם אתם מחפשים בעל מקצוע אמין, אתם מוזמנים לבדוק את ההמלצות בדף שלנו כמו גם להציץ בדף הפייסבוק. אנו מאמינים שהדבר החשוב ביותר הוא יחס אדיב ללקוח לפני הכל.

מקצועיות

טכנאי מזגנים תדיראן צריך להכיר את כל סוגי המזגנים מתוצרת החברה. לכן עליו תמיד להיות עם האצבע על הדופק. הטכנאים שלו מעודכנים בכל הנושאים ונשלחים לקורסים והשתלמויות כאשר חל שינו בתחום. אנו מודעים לכך שלחלק מהלקוחות יש מזגנים ישנים בבית ולכן שירות תיקון מזגן דרכנו מיועד גם למזגנים ישנים. לא משנה אם מדובר במזגן ישן או חדש. לא משנה אם מדובר במזגן אשר ממוקם במשרד או בבית -  אנו מסוגלים לטפל בכל הסוגים.

זמינות

 

חברת רויקור פועלת מאזור המרכז, הצפון (עד זכרון יעקוב) והשרון. אנו נשתדל לשלוח אליכם טכנאי בהקדם האפשרי. כמו כן אנו פועלים 24/7, כך שלא משנה מתי המזגן שלכם התקלקל, בין אם מדובר ביום או בלילה, הטכנאים שלנו יגיעו אליכם ועזרו לכם לחזור במהרה לשגרה. יש לקחת בחשבון שתעריפי הלילה ושבת הינם תעריפים שונים מהרגיל.

שירותים נוספים

אצלנו תוכלו להזמין שירות כמו מילוי גז למזגן וטיפול עונתי למזגן. מדוע המזגן שלכם צריך טיפול? בעונות המעבר מומלץ להזמין שירות זה כדי לגלות תקלות אפשריות ועל מנת להימנע מהסבל של מזגן מקולקל על היום הראשון של הקיץ.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו