טכנאי מקררים

קמתם בבוקר וגיליתם שלולית גדולה באמצע המטבח? חזרת מהעבודה וגיליתם  שהפריזר לא עובד? זה הזמן למצוא טכנאי מקררים. אנו לא ממליצים ללכת על בעל המקצוע הראשון בו אתם נתקלים, אלא לבדוק את ניסיונו ובאיזה תחומים הוא עובד בנוסף. רויקור היא חברה שנוסדה בשנת 1993 ומאז אנו מנוסים בתחומי תיקון מזגנים, מקררים ותנורים באזור המרכז, השרון והצפון עד לאזור זכרון יעקוב. צרו איתנו קשר בכל שעה ויום ונשלח אליכם טכנאי בהקדם האפשרי.  אז מה אתם יכולים לעשות כדי לשמור על תקינות המקרר? לפניכם כמה המלצות.


מיקום


לאחר קניית המקרר, חשוב שלא להצמיד אותו לקיר, אחרת תיקון מקררים הוא עניין שתזדקקו לו לעיתים קרובות. 10 ס"מ מהקיר הוא מרחק בטוח. כמו כן רצוי שדפנות המקרר לא יהיו צמודות למכשירים אחרים או רהיטים. בקיצור תנו לו מרחב פעולה. הגישה צריכה להיות נוחה לבעל המקצוע, כך שרצוי לא לקבע אותו בתוך מסגרת כלשהי במטבח.


איטום


כל טכנאי מקררים יאמר לכן שאיטום הוא אחד הדברים החשובים ביותר לפעולתו התקינה של כל מקרר. לכן חשוב להקפיד שכל הגומיות בדלתות תקינות והם שומרות על המקרר אטום מהאוויר אשר בחוץ. עם הזמן הגומיות נשחקות. כאשר סוגרים חזק מידי את הדלתות או לא סוגרים את המקרר בצורה הרמטית, גם אז הן עלולות להישחק. הזמינו בעל מקצוע בנושא תיקון מקררים במהרה לאחר גילוי גומייה לא תקינה משום שזה עלול להזיק לפעולת המקרר.


שמירה על הניקיון


אין זה ייחודי לתחום המקררים, אלא נכון לכל דבר אחר בחיים. כאשר שומרים על הניקיון, על הדרך שומרים גם על תקינות המכשיר. לכן חשוב להקפיד לנקות את המקרר אחת לכמה חודשים מבפנים. כמו כן, כאשר אתם מכניסים קופסאות למקרר, הקפידו על סגירתם כדי שתוכנם לא ישפך ויצור נזק. רצוי לקנות את המקרר מידי פעם מבחוץ. כמו כן רצוי לנקות גם את האבק שמצטבר בין הקיר למקרר למניעת תקלות אפשריות.


רויקור – תיקון מוצרים לבנים


כאמור -  אנו ברויקור מנוסים בתיקון מוצרים לבנים מאז 1993, אצלנו תוכלו להזמין טכנאי מזגנים במרכז, טכנאי מקררים ובעלי מקצוע גם בנושא תיקון תנורים. אנו מתחייבים לאחריות מלאה על כל תיקון למשך שנה. כמו כך אנו ממליצים לכם לעקוב אחרי מבצעים אצלנו בעונות השנה כדי להשיג מחירים נוחים ושירותים נוספים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לגבי כל שאלה -  נשמח לעזור לכם ואפילו לסייע לכם מרחוק לפתור תקלות פשוטות.

 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו