כדאי לדעת: התקנת מזגנים בשרון

כדאי לדעת: התקנת מזגנים בשרון

מתכננים להזמין שירות התקנת מזגנים בשרון? ישנם כמה דברים שכדאי מאוד לדעת לפני שמוצאים טכנאי מזגנים. אם יצא לכם לראות את יצאת צדיק, אתם ככל הנראה מודעים לכך שממש לא קל למצוא היום בעלי אמינים וזה ממש לא משנה באיזה תחום. ע"י הזמנת שירות התקנן מזגן דר רויקור אתם יכולים להיות רגועים. להלן כמה דברים שאנחנו ממליצים לקחת בחשבון לפני ביצוע הבחירה.

קנייה + התקנה: בצעו חקר שוק ובדקו מה המזגן הכי מתאים ביחד לדירה שלכם.  לא לכל בית למשל יתאים מזגן מיני מרכזי כי לאחד יהיה קר ולשני יהיה חם ולא ניתן לשלוט במיזוג בכל חדר בנפרד. לכן מזגן קטן בכל חדר יכול להיות פתרון טוב. אין צורך לצאת מהבין למטרה זו -  ניתן לעשות את המחקר באינטרנט או פשוט להתייעץ עם טכנאי המזגנים. בקשו ממנו שיהיה גם זה שיביא את המזגן – חלקם עושים זאת וזה יחסוך לכם זמן. אבל חשוב מאוד לדרוש חשבונית על הקנייה שלו על מנת שלא ינפח את מחיר המזגן.

התקנה

·         מיקום יחידה חיצונית -  יש לכם דירת מרתף, דירה במפלס נמוך? יש לכם דירה בקומה 12? את ההתקנה צריך לעשות ביחד למקום ולסוג הקיר. למשל לפעמים צריך להתקין דרך ברגים שחודרים דרך כל הקיר ולא רק נכנסים לתוכו. מתי צריך להתקין עם ברגים חודשים, כאשר מדובר בבלוג ולא ביחידת בטון. טכנאי מזגנים אמין לא יעז להתקין מזגן בשיטה לא בטיחותית. כמו כן אסור להעמיס יחידה על יחידה.

·         מיקום יחידה פנימית -  המקום צריך להיות ייעיל וגם אסטטי. אין צורך להתקין אותו מול העמדה שאתם עובדים בה למשל כדי לא לייבש את העיניים. במידה ואין נקודת חשמל, רצוי לבקש מהטכנאי שיתקין אחר צמודה למזגן. כך לא תאצלו להסתבך,תרתי משמע, עם כבל מאריך.

להזמנת התקנת מזגנים בשרון או שירות טכנאי מזגנים, השאירו פרטים באתר או צרו קשר טלפוני בכל עת גם אם מדובר בשבת.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו