טכנאי מזגנים מומלץ

אנו יודעים כי ממש לא קל היום למצוא בעל מקצוע אמין ולהיות בטוחים במאת האחוזים שהוא יעשה עבודה מעולה שתחזיק מעמד לאורך זמן. לכן כדאי למצוא טכנאי מזגנים מומלץ או במילים אחרות - בעל מקצוע שיש לו מעגל לקוחות גדול ומרוצה. אנשים שיכולו להעיד על כך שהוא עשה עבודה מצוינת ואיכותית. את ההמלצות ניתן להשיג מכמה מקורות. בכל אופן, ככל שיהיה לכם יותר מידע בנושא תיקון מזגנים ועל אודות הטכנאי עצמו, כך יהיה לכם קל יותר להזמינו הביתה בלב שלם.


המלצות מלקוחות קודמים
מצאתם שירות תיקון מזגנים? ניתן לבקש את מספר הטלפון של 2-3 לקוחות שבהם טיפל בעל המקצוע ולשוחח איתם. כאשר למשל מדובר במזגן מרכזי, הוא צריך לעשות עבודה נקייה שכן מדובר בטיפול במזגן שנמצא בתקרת גבס. בדקו שהוא לא השאיר נזק בבית הלקוח שגרם לו אחר כך לחפש שיפוצניק. תודעת שירות היא גם חלק מהנושא כמו גם הגעה בזמן. דעו להבדיל בין לקוחות עם אינטרס ללקוחות אוטנטיים. זאת הסיבה בגלל כדאי גם לדבר עם כמה לקוחות. אם אתם יכולים להשיג לקוחות שלא דרך הטכנאי -  עשו זאת.


לבדוק את הפייסבוק
הניו מדיה לא שינתה לא רק את עולם העיתונות אל גם פתחה ערוץ ישיר בין הלקוח לבעל המקצוע באמצעות הפייסבוק. כאשר אתם מחפשים טכנאי מזגנים מומלץ,בדקו את קיר הפייסבוק של אותו איש מקצוע בנושא תיקון מזגנים. שם תוכלו למצוא ביקורות טובות ואולי אפילו ביקורות שליליות. גם שם צריך לדעת להבדיל בין תגובות אמיתיות לתגובות מפוברקות שכן מתחרים עלולים להתחזות ללקוחות וכך להכפיש את שמו של הטכנאי.


המלצות מקרובי משפחה וחברים
הדרך הטובה ביותר כיום להשיג בעל מקצוע אמין הוא מפה לאוזן. בקשו מחברים וקרובי משפחה שימליצו לכם על איש תיקונים שהם מרוצים ממנו. כך תהיו בטוחים שאף אחד לא מנסה לעבוד עליכם או לשלוח לכם בעל מקצוע מבלי שהוא יודע עד כמה הוא אמין ואיכותי. אנו ברויקור, חברה הפועלת בהצלחה מאז 1993, נשמח לשלוח לכם טכנאי מזגנים מומלץ עם הוכחות. אתם מוזמנים לבדוק את ההמלצות באתר שלנו.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו