תיקון מזגנים בנתניה

הסיבה המרכזית לתקלות במזגן היא כמובן שחיקה. בעונת הקיץ, המזגנים עובדים שעות נוספות וכאשר מדובר בימים חמים במיוחד, יש סיכוי גדול יותר שהם יתקלקלו. מחפשים טכנאי מזגנים בנתניה? מחפשים מומחה התקנת מזגנים? הגעתם למקום הנכון. רויקור היא חברה אשר הוקדמה בשנת 1993. מאז אנו מנוסים בהתקנה כמו גם תיקון מזגנים מכל הסוגים וכל היצרים. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לעזור לכם.


איך אפשר למזער את נזקי השחיקה?


• להפעיל את המזגן על תוכנת חסכונית – אם אתם ישנים בלילה עם מזגן, כאשר אתם נרדמים, אין באמת למזגן שימוש יעיל ולכן עדיף לשים אותו על תכנית חסכונית כאשר הוא נדלק ונכבה לסירוגין כדי לשמור על טמפרטורה קבוע בחדר. כך תחסכו גם בחשמל וגם בשעות הפעלת המזגן שלא לצורך.

• לנקות את הפילטרים פעם בשבועיים -  אנשי רבים נוטים לזלזל במשמעות הפילטרים. פילטר נקי פירושו מזגן שמתפקד טוב ובצורה יעילה ביותר. הצטברות לכלוך עלילה לפגוע במזגן מכל בחינה אפשרית ולכן, בחודשי הקיץ מומלץ להקפיד לנקות את הפילטרים יותר מהרגיל.


• בדיקת עובש ופטריות -  לפעמים נוצרות בתוך המזגן שכבוש של עובד ופטריות. הן לא רק מזיקות לפעולת המגן אלה עלולות להזיק לבריאות וליצור קשיי נשימה. אם אתם מרגישים ריח רע מהמזגן כדאי להסיק את הפאנל החיצוני ולבדוק הם זה הגורם.

טיפול עונתי למזגן

טכנאי מזגנים רבים בנתניה ממליצים על ביצוע טיפול עונתי למזגן בעונות המעבר. באביב או בסתיו, כאשר המזגן פועל פחות מומלץ להזמין בעל מקצוע כדי שיבדוק את המערכת החשמלית, את פעולת המזגן ואת כל מה שצריך. כך תוכלו לאתר תקלות מבעוד מועד שתיקונם עלול לעלות לכם הרבה יותר ביוקר אם הם יאותרו לא בזמן.

רגע לפני שמזמינים טכנאי


לפני שאתם ממהרים להזמין שירות תיקון מזגנים, כדאי לכם לנסות לבקש מבעל המקצוע שיעזור לכם לבדוק האם אפשר לטפל בתקלה כלשהי מרחוק. כך תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה כסף על תיקונים שמקורם בכפתור או פילטר מלוכלך. לצורך תיקונים כאלה לא כדאי להזמין

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו