5 דברים שכדאי לדעת על תיקון מזגנים

מתכננים לקנות מזגן? רוצים לשפץ את הקיים? קודם כל רצוי להזמין טכנאי מזגנים בכדי שיבדוק מה היא הדרך המשתלמת ביותר. אם אתם מכירים את התוכנית יצאת צדיק, אז ככל הנראה אתם מודעים לכך שלא מעט מומחי תיקון מזגנים, מתגלים בסופו של דבר כחאפרים. להלן 10 דברים שכדאי לדעת.

1. גם בעונת הקיץ, אפשר להשיג טכנאי מהיום להיום -  התקשרתם לטכנאי מזגנים והוא אמר לכם שהוא יכול להגיע רק מחר בגלל שיש לו הרבה עבודה? אל תוותרו, המשיכו לחפש טכנאי אחר כי לא משנה עד כמה העונה לחוצה -  תמיד אפשר למצוא טכנאי פנוי לעבודות כמו החלפת גז מזגנים או תיקונים מורכבים יותר.

2. הזול הוא היקר -  מציעים לכם חלקי חילוף זולים או משומשים? זה לא המקום להתפשר על מחיר. דרשו חלקים איכותיים ומקוריים כי בסופו של דבר תאלצו להחליפם פעם נוספת או שהם יגרמו לתקלות חמורות יותר.

3. החלפת לוח פיקוד -  חאפרים עלולים לשכנע אתכם שלוח הפיקוד לא תקין גם אם למעשה השלט לא תקין. יש לכם מזגן מאותו סוג בבית? תבדקו אותו על מזגן אחר -  אם השלט לא עובד עליו, סביר להניח שזהו מקור הבעיה. טכנאי מזגנים במרכז בדרום ובצפון לא תמיד ירצו בטובתכם, אלא בטובתם.

4.  שיפוץ מזגנים – דרשו כמה שיותר הצעות מחיר לשיפוץ המזגן ובדקו את עלות מזגן חדש בתחליף. כאשר מדובר במזגן בן יותר מ10 שנים, נדירים הם המקרים שכדאי לתקן את המזגן, אלא אם כן מדובר בדירה שכורה ומחיר השיפוץ הוא נמוך.

5. לא להזמין מתוך לחץ -  המזגן במשרד התקלקל לפני פגישה עסקית חשובה? לפני שאתם מתקשרים. צרו קשר עם טכנאי מזגנים במרכז או בכל מקום אחר בארץ אבל את תשמעו לחוצים. דברו בטון רגוע. אחרת הם ינצלו את המצב ויקפיצו את המחיר באופן משמעותי.

 

להזמנת טכנאי מזגנים בשרון ובמרכז, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר -  נשמח לעזור לכם גם דרך הטלפון בכל שאלה.

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו