שירות טכנאי מזגנים 24/7

הדרך הטובה ביותר למנוע ממזגן להתקלקל היא או פשוט לשמור עליו ולתחזק כפי שכתוב בהוראות היצרן. אולם מידי פעם מתרחשות תקלות הדורשות תיקון מזגנים. אומנם בחורף, זה לא סוף העולם שמזגן מתקלקל, אך בקיץ זאת כבר צרה צרורה. אנו  שולחים מידי יום טכנאי מזגנים 24/7 לכל חלקי הארץ ומחזירים את ללקוחות את החיוך לפנים עם משב רוח רענן. אנו  פועלים כבר 20 שנה בתחום.


דליפת מים במזגן


זוהי אחת התקלות הנפוצות ביותר. אתם יושבים בסלון ורואים שהמזגן מתחיל לטפטף? ראשית נסו לפתור את התקלה בעצמכם. בדקו שאין סתימה בצינור כך שלמים יש לאן לזרום. במידה וזאת לא הבעיה -  סביר להניח שמדובר במחסור בגז. במקרה כזה תיקון מזגן הוא לא מה שנדרש אלא פשוט להזמין טכנאי שימלא גז. ישנם גורמים נוספים לתקלה מסוג זה, אך בשביל זה אנחנו כאן למענכם.


מחסור בגז מזגנים


לפעמים יש מחסור בגז אבל אין נזילת מים. איך יודעים שהוא נגמר? המזגן מאבד מיעילותו. כלומר המאייד (היחידה הפנימית) פועלת והטמפרטורה בחדר לא משתנה. כאמור כל מה שצריך במקרה כזה הוא להזמין טכנאי מזגנים 24/7 על מנת שימלא גז. מדובר בעניין של כמה דקות ואתם יכולים לחזור וליהנות מקיץ קריר בבית.


בעיות במערכת החשמלית


אם גיליתם שבכל פעם שאתם מדליקים את המזגן, נוחתת מכת חושך על הבית -  סימן שיש תקלה כלשהי במערכת החשמלית. כאשר מדובר בתקלה מסוג זה, אנו ממליצים לא לנסות לטפל זה לבד משום שהתעסקות על חשמל מבלי הידע הנכון הוא מעשה מסוכן וגם יכול ליצור נזק גדול יותר למזגן. תקלה זו עלולה להיגרם ע"י פילטרים סתומים, בעיה במדחס או בעיה במאייד.


תיקון מזגנים ע"י טכנאי מנוסה


ותק, ניסיון ואמינות הם השילוש הקדוש לכל מי שמחפש טכנאי מזגנים איכותי. אנו פועלים מאז 1993 ומטפלים מידי יום במספר תקלות ובכל סוגי המזגנים. לא משנה אם יש לכם מזגן ישן מאוד בבית, או המזגן החדיש ביותר, אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו