סוגי מזגנים בישראל

כאשר חושבים על קניית מזגן,  מיד מתעוררת ההתלבטות מאיזה יצרן לקנות ואיזה סוג הוא המשתלם והיעיל ביותר לבית לטווח הארוך. כמובן שבאחד מהימים תצטרכו להשתמש בשירותיו של טכנאי מזגנים במרכז או בשרון  ואז אנו  נשמח לעמוד לרשותכם בכל אשר נוגע לתחום תיקון מזגנים 24/7 בין אם המזגן שלכם שבק חיים בקיץ או בחורף. אנו פועלים בתחום במשך שני העשורים האחרונים ומשרתים לקוחות פרטיים כמו גם מוסדות. יש לכם תקלה במזגן, אל תהססו  ליצור איתנו קשר -  אני מטפלים בכל סוגי המזגנים.


מזגן עילי


זהו סוג המזגן הנפוץ ביותר. יש להתקינו בחלקו העליון של הקיר. מטרתו היא לקרר את חלל החדר בו הוא נמצא בלבד. ניתן לרכוש מזגן בעל כוח סוס אחד כאשר מדובר בחדר פרטי. לסלון רצוי לקנות מזגן בעל 2 כוחות סוס. כאשר מדובר בחדרים גדולים, רצוי לקנות כמה מזגנים מכיוון שלא תהיה תועלת במזגן אחד בלבד. כמו כן ישנה אפשרות לקבל שניים למנוע אחד -  מולטי אינוורטר.


מזגן מרכזי


כל טכנאי מזגנים  24/7 ימליץ לכם להתקין מזגן מיני מרכזי במקרה ואתם רוצים לקרר את כל הבית בלחיצת כפור אחד. ניתן למצוא מזגנים מסוג זה אצל יצרנים שונים. יש להתאים את המזגן לגודל הדירה. היתרון הוא כאמור  קירור או חימום דירה ע"י מזגן אחד. החיסרון הוא שלא ניתן לשלוט בטמפרטורה בכל חדר בנפרד, כך שיכול להיות שלאחד מבני המשפחה יהיה קר מידי בעוד שלשני חם מידי.


מזגן ריצפתי


מותקן בחלקו התחתון של הקיר. נחשב למזגן חזק מאוד ובעל יכולת לחמם 2 חדרים הנמצאים בקרבתו. אבל סוג זה נחשב להרבה פחות נפוץ כיום מאשר כל סוג מזגן אחר ובעיקר תוכלו למצוא אותו אצל בעלי בתנים שקנו את המזגן בשנות ה 90.


מזגן חלון


 רק במקומות ישנים תוכלו למצוא מזגן זה ובדרך כלל הוא מצריך תיקון מזגנים לעיתים קרובות יחסית. המזגן מורכב מיחידה אחת במקום יחידה פנימית וחיצונית. ניתן למקם אותו על חשבון חלון או ליצור חור בקיר.  כמובן  שכבר שלא משווקים מזגנים מסוג  זה בארץ, כי ביחס למזגנים החדשים הם הרבה פחות יעילים וצורכים הרבה יותר חשמל.


הזמנת טכנאי מזגנים במרכז

כאשר נוצרת תקלה כלשהי במזגן קודם כל אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו על מנת לבדוק האם הטכנאי שלנו יכול להדריך אתכם מרחוק כיצד לטפל בתקלה ללא עלות. במידה ומדובר בתקלה המצריכה את הגעתו של הטכנאי, נשמח לשלוח אליכם בעל מקצוע מנוסה ומיומן שיסביר לכם לאחר התיקון איך לתחזק את המזגן בצורה יעילה.
 

search
LG
אמקור
אלקו
אלקטרה
מיצובישי
תדירן
טורנדו